iPhone'u Wireless modem olarak kullanabilirsiniz.

iPhone'u Wireless modem olarak kullanabilirsiniz.
iPhonunuzdaki interneti herkesle paylaşabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarınızdan iPhonunuzun internetini kullanarak internete bağlanın.

iPhonundaki interneti arkadaşlarınızla paylaşmak çok kolay. Siz iPhonunuzu wireles modem gibi paylaşıma açın onlar ister telefonlarıyla ister bilgisayarlarıyla yada tabletleriyle iPhonunuza bağlanıp internete girebilsinler. Daha önce 3G modem ile kullandığınız interneti bilgisayarınızdan wireless olarak nasıl paylaşabileceğinizi paylaşmıştık içeriğe buradan erişebilirsiniz. 

 

 

 

 İlk olarak ayarlar menüsüne gidiyoruz.

 
Burdan Kişisel Erişim Noktasını seçiyoruz

 

Şimdi yapmamız gerek arkadaşlarınızın bu wireless'a bağlanmaları için gereken şifreyi Wi-Fi Parolası kısmına yazmak ve Kişisel erişim noktasını açık moduna almak.

  

Android telefonlarda bunu yapmak için biraz uğraşmanız gerekiyor işte çözümü.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi