iPhone şarjına yeni çözüm!

iPhone şarjına yeni çözüm!
Artık iPhone'u şarj ederken kablo aramak zorunda değilsiniz. Bu teknoloji tamamen kablosuz!

Şarj kablolarıyla uğraşmaktan sıkılan iPhone kullanıcılarına farklı bir alternatif geldi. Tamamen kablosuz olan bu teknoloji, iPhone'u şarj etmeyi çok daha pratik bir hale dönüştürürken aynı zamanda iPhone'a ek özellikler de kazandırıyor.

 

Prong firması tarafından geliştirilen bir ürün olan PocketPlug, dışarıdan bakıldığında önce bir kılıfı andırıyor. Ancak cihazın arka yüzeyine dikkatle baktığınızda buradaki açılır / kapanır elektrik dişlerini fark edebiliyorsunuz. Bu dişler sayesinde iPhone şarjınız direnmeye başladığında şarj kablosu aramanıza gerek kalmıyor. iPhone'u hemen bir prize takıp şarj olmasını sağlayabiliyorsunuz. Üstelik hızlı şarj teknolojisi ile şarj süresi de bir hayli kısalıyor.

 

Diğer yandan koruma kalkanı görevi gören PocketPlug, böylece düşmelere karşı önlem almanızı sağlıyor. Ayrıca iPhone'a ek özellikler de kazandıran PocketPlug, üzerinde bir micro USB bağlantısı ve ek hoparlörler de bulunduruyor. İlgilenenler için PocketPlug'ın hem iPhone 5 hem de iPhone 4 ile 4S modellerine uygun boyutları olduğunu söyleyelim.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi