iPhone Mini mi geliyor!

iPhone Mini mi geliyor!
Apple'ın daha ucuz ve ufak bir iPhone'la kullanıcıların karşısına çıkacağı iddia edildi.

Strategy Analytics'in raporuna göre geniş fiyat aralığında satışa sunduğu telefonlarla 180 milyon satmayı başaran Samsung'a kıyasla Apple 2012'de 180 milyon iPhone satabildi.

 

Uzmanlara göre Apple düşük fiyatlı bir iPhone'la Samsung başta olmak üzere diğer aynı seviye telefonlarla mücade edebilme şansı yakalayacak. Böylece mevcut iPhone'u almaya gücü yetmeyen büyük bir kesime de iPhone ulaşmış olacak.

 

2013 yılında Apple'ın iPhone 5S ve yeni bir iPad ile kullanıcıların karşısına çıkacağına neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. Samsung ise Barcelona'da Şubat ayı sonunda gerçekleştirilecek Dünya Mobil Kongresi'nde Galaxy S4'ü duyuracak.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi