Iphone kullanıcıları için video çekimlerinde tabuları yıkan uygulama

Iphone kullanıcıları için video çekimlerinde tabuları yıkan uygulama
Vyclone sayesinde artık çektiğiniz videolarla bile sosyalleşebilirsiniz. Nasılmı?

İçinde yaşadığımız bu sosyal iletişim ve medya çağında kendi telefonlarımızla çektiğimiz videolar, şu ana kadar, çağa ayak uydurmaktan uzaktı. Ama artık değil. Eğer çekilen videolarla nasıl sosyalleşilebileceğini merak ediyorsanız Vyclone ile tanışın; ortak video çekimi ve paylaşımı uygulaması.

Vyclone sayesinde artık aynı mekanda bulunan iki yada daha fazla Iphone kullanıcısı ortak bir video çekebilecekler. Uygulama telefonunuzdaki GPS sayesine bulunduğunuz mekanı saptıyor ve eğer aynı mekandaki başka Vyclone kullanıcılarıda sizinle aynı anda bir video çekiyorlarsa tüm videoları mixleyip tek bir video haline getiriyor.

Bir konserde olduğunuzu düşünün, birçok kişinin aynı anda video çektiğini hayal edebilirsiniz sanırım. İşte Vyclone sayesinde bu birçok kişinin çektiği videoları birbiriyle kombine edip konserin değişik açılardan çekilmiş tek bir videosuna sahip olabilmeniz mümkün. Ayrıca diğer video çeken kişileride tanımanız gerekmiyor onlarında Vyclone kullanması yeterli. 

Vyclone şu anda 1 dakika uzunluğa kadar olan videolar çekebiliyor. Çekiminiz bittikten sonra çektiğiniz videoyu, birlikte çektiğiniz insanlarla yada etrafınızdaki herkes ile paylaşabilmeniz mümkün yada isterseniz hemen videonuzu Facebook yada Twitter sayfanızada yükleyebilirsiniz. Yani diğer bir deyişle artık telefonunuzla, diğer kullanıcılarla ortak ve tamamen halka açık videolar çekebilmeniz Vyclone sayesine mümkün. Tabii onları paylaşıp paylaşmamak size kalmış.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi