iPhone 5S'ten haber var!

iPhone 5S'ten haber var!
İşin uzmanından gelen açıklamalar heyecan yarattı: Bir sonraki iPhone ve iPad ne zaman gelecek?

Bir yatırım firmasının analisti, yeni iPhone ve iPad'in Haziran 2013'de geleceğini iddia etti. Analistin söylediklerine göre bu ikiliyi 2013 sonbaharında Apple markalı bir televizyon izleyecek.

 

 

Yatırım firması Jeffries'ten Peter Misek'e göre bir sonraki iPhone, "iPhone 5S" olacak ve bir "super HD kamera/ekran", daha iyi bir pil ve NFC desteğiyle gelecek. Misek'e göre iPhone 5S'deki diğer yenilikler arasında analistin "Retina+" adını verdiği Sharp'ın IGZO ekranı ve 128GB depolama olabilir.

 

 

Misek, bir sonraki jenerasyon iPad'in de IGZO ekranla gelebileceğini, bunun yanında daha hafif ve şu anki iPad'in yarısı kadar ince olacağını iddia ediyor. Apple'ın üzerinde çalıştığına inanılan televizyon da, analiste göre Eylül veya Ekim 2013'de tanıtılabilir. Misek, Apple'ın televizyonundaki en önemli özelliklerin hareket ve ses denetimi, yeni bir kullanıcı arayüzü olacağını söylüyor.

 

 

"Ucuz iPhone" söylentilerinin de gerçeğe dönüşebileceğini düşünen Misek, Apple'ın düşük maliyetli bir iPhone'u 2013'de 200-250 dolar gibi bir fiyatla satışa sunmayı planladığını söylüyor. Analist, düşük maliyetli iPhone'un, iPhone 4'ün işlemci ve modem donanımlarının "düşürülmüş" bir sürümü olacağını söylüyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi