iPhone 5S'e ait ilk görüntüler!

iPhone 5S'e ait ilk görüntüler!
iPhone 5S'e ait olduğu söylenen görüntüler internete sızdı.

Teknoloji dünyasında isminin iPhone 5S olacağı söylenen yeni modelin tasarımına yönelik söylentiler de hız kazandı.  Apple'ın yeni iPhone 5S ve iPhone 6 modellerine Sony'nin 13 megapiksel kamerasının ekleneceği de söylentiler arasında.

 

iPhone 5S'in hangi özelliklere sahip olacağı tam olarak bilinmiyor. Ancak iPhone üretim fabrikasından sızdırılan görüntülerin iPhone 5S'e ait olduğu söyleniyor.

 

iPhone 5 ile aynı boyutta olacak iPhone 5S ile birlikte 5 inçlik iPhone 6 modelinin de çıkacağı söyleniyordu. Bu telefonlarla birlikte 2013 yılında çıkması beklenen daha ucuz plastik kaplamalı iPhone'un ise 6 farklı renginin olacağı belirtiliyor. 

 

Haziran-Temmuz döneminde tanıtılması beklenen iPhone 5S'in hangi yeniliklerle geleceğini hep birlikte göreceğiz.

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi