iPhone 5S Türkiye’de satışa çıkıyor!

iPhone 5S Türkiye’de satışa çıkıyor!
Teknoloji meraklılarının heyecanla beklediği iPhone 5S ve iPhone 5C Türkiye’de satışa çıkıyor.

1 Ekim Salı günü Gold mağazalarında satışa sunulacak olan iPhone 5S 2.799 TL, iPhone 5C ise 2.099 TL’ye, ön siparişsiz ve hemen teslim şeklinde satın alınabilecek.

 

Tüm hazırlıklarını tamamlayan Gold, iPhone ailesinin en hızlı üyesi 5s ve en renkli üyesi 5c’nin Türkiye’deki ilk resmi satışını gerçekleştirmek üzere gün sayıyor. Teknoloji meraklılarının heyecanla beklediği iPhone 5s ve iPhone 5c, 1 Ekim Salı günü, ön siparişsiz ve hemen teslim olarak satışa sunulacak.

 

Gold Pazarlama Müdürü Kılınç Orhan Erdemir, “Geçtiğimiz yıl iPhone 5 ve New iPad’i de Türkiye’de resmi olarak satışa sunan ilk teknoloji marketi olmuştuk. İlklerin öncüsü olma geleneğimizi bozmadık” diyerek ürünlerin fiyatları hakkında şu bilgileri verdi:

 

“iPhone 5s (16 GB) ilk olarak siyah renk seçeneğiyle 2.799 TL’den (KDV dahil) satışa sunulurken; iPhone 5c (16 GB) yeşil, mavi, sarı, pembe ve beyaz renk seçenekleriyle 2.099 TL’ye (KDV dahil) satılacak. Gold’da birçok kredi kartına 12 taksit seçeneği ile satışa sunulacak yeni iPhone’lara ilk sahip olanlar, diledikleri operatörün SIM kartını takarak telefonlarını kullanmaya başlayabilecekler.”

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi