iPhone 5'e yeni güncelleme geldi!

iPhone 5'e yeni güncelleme geldi!
iPhone 5'teki bazı hataların giderilmesi için yeni güncelleme geldi.

Telefonda bazı hataların giderilmesinin yanı sıra hoparlör ses çıkışında iyileştirme dikkat çekiyor.

 

Dün itibariyle yapım numarası 10B350 olan ve 11.5MB boyutlu iOS 6.1.4 güncellemesi iPhone 5 kullanıcılarına sunulmaya başlandı. SlashGear sitesinde karşımıza çıkan habere göre güncelleme Wi-Fi bağlantısıyla kısa süre içerisinde yüklenebiliyor. Apple'ın bir cihaza ait sunduğu özel güncellemeler genel anlamda güvenlik noktasında ortaya çıkan bazı hataların giderilmesi adına yapılırdı oysa söz konusu güncelleme kapsamında bu tür bir yenilik yok.10-14 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek WWDC 2013 etkinliğinde Apple'ın mobil işletim sistemi iOS için ciddi anlamda yenilikler duyurması bekleniyor. Şirket ayrıca masaüstü kullanıcı arayüzünde de radikal değişimler sunabilir.

 

DAHA İYİ BİR SES DENEYİMİ SUNMAYI HEDEFLEDİ

Apple yeni güncelleme ile iPhone 5 kullanıcıları için hoparlör ses profilini güncelleyerek daha iyi bir ses deneyimi sunmayı hedefledi. Yine de bu tür güncellemelerde bazı sistem hatalarının giderildiği de bildirilmekte.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi