iPhone 5, SunSpider'da rekor kırdı!

iPhone 5, SunSpider'da rekor kırdı!
SunSpider testi, Geekbench testlerinin doğru olduğunu kanıtladı.

Yapılan testler neticesinde Apple gerçekten de tarihin en hızlı telefonunu üretmiş gözüküyor. Daha önce yapılan Geekbench testlerinde iPhone 5'in Galaxy S3'ü geride bıraktığını görmüştük.

 

 

iPhone 5, SunSpider JavaScript testlerinde 1000 milisaniyenin altına inmeyi başaran ilk akıllı telefon oldu. Intel'in Atom işlemcilerini dahi geride bırakan A6 çipseti, gerçekten de vadettiği iki kat performansı kullanıcılarına sunabilecek gibi görünüyor.

 

 

Apple'ın yeni amiral gemisi SunSpider'da 914.7 milisaniyelik skoruyla Galaxy S3'e fark atmayı başarmış. Galaxy S3'ün SunSpider skoru ise 1442.9 milisaniyede kalmış.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi