iPhone 5 Samsung'un Galaxy S3'üne karşı neler yapacak

iPhone 5 Samsung'un Galaxy S3'üne karşı neler yapacak
Apple iPhone 5 Samsung S3'ü ezer.

Foxconn CEO’su Terry Gou yaptığı açıklamada iPhone 5'in Samsung S3'ü gölgede bırakacağını söyledi.

iPhonun muhteşem kalitesi ve büyük pazar payı karşısında rakiplerinin gittikçe iddalı hale gelmesine neden oldu. iPhone'nin bunlara karşılık olarak nasıl bir ürün ortaya koyacağı herkesi gittikçe daha da çok meraklandırmaya başladı.

 

Aplle'ın iPhone ve iPad ürünlerini üreten Foxconn firmasının Ceo'sundan gelen bu açıklamalar konu hakında yapılan asılsız haberlerle karıştırılmamalı zira konu hakkında gerçek bişeyler bilen varsa Terry Gou'dan başkası olamaz.

 

Terry Gou, yeni iPhone hakkında çok iddialı konuştu. Foxconn hissedarlarının yıllık toplantısında bir konuşma yapan Gou, iPhone 5’in Samsung Galaxy SIII’ü gölgede bırakacağını ve utandıracağını söyledi. Gou, Galaxy SIII almayı planlayanların mutlaka yeni iPhone’u beklemeleri gerektiğini de sözlerine ekledi.

 

Terry Gou, iPhone 5 nasıl özellikleri olacağının detaylarını veremedi. Bunun sebebi de Apple’ın henüz yeni sürüm hakkında ağzını sıkı tutması. 

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi