iPhone 5 itirafları!

iPhone 5 itirafları!
iPhone 5'i üreten Foxconn'dan bir yönetici, ürettikleri iPhone 5'ler hakkında bakın neler dedi...

Tayvanlı elektronik eşya üreticisi Foxconn'dan ismi açıklanmayan bir yöntetici, Apple'ın iPhone 5'ini birleştirmenin şirketin işçilerinin başına gelen en zor iş olduğunu söyledi.

 

 

İsmi bilinmeyen Foxconn yöneticisi, iPhone 5'in ince ve hafif olması nedeniyle tasarımının oldukça karmaşık olduğunu ve Foxconn'un şimdiye kadar birleştirmekte en çok zorlandığı cihaz olduğunu söyledi. Yönetici, sözlerine şunları ekledi: "Bu yeni cihazı yapmayı öğrenmek zaman alıyor." "Yapa yapa öğreniliyor. Verimliliğimiz her geçen gün artıyor."

 

 

Foxconn yöneticisi, iPhone 5'in kutusundan çizikli çıkması gibi bazı kalite sorunlarının yaşandığını da kabul etti ve şöyle söyledi: "Hem estetik hem de pratik ihtiyaçları karşılamak her zaman zordur."

 

 

iPhone 5 stoklarında yaşanan sorunun şimdiye dek iPhone ekranlarını sağlayan Sharp'tan kaynaklandığı düşünülüyordu. Ancak görünüşe bakılırsa bu durumda Foxconn'un yaşadığı sorunların da payı olmuş.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi