iPhone 5, 24 saatte 2 milyon ön sipariş ile rekor kırdı!

iPhone 5, 24 saatte 2 milyon ön sipariş ile rekor kırdı!
Apple‘ın yeni harikası iPhone 5‘i satış rekoruyla piyasaya çıkacak

Apple iPhone 5 için 24 saat içinde 2 milyon adet ön sipariş ile bir önceki iPhone 4S’i ikiye katlayarak yeni bir rekor kırdı. ABD’de kontratlı satış yapan operatörlerden AT&T yaptığı açıklamada, haftasonu gelen ön siparişlerin rekor kırdığını açıkladı. iPhone 5 için "Bugüne kadarki en hızlı satan iPhone" yakıştırması yapıldı. Apple böylelikle bir başka rekora imza atmış oldu.

iPhone 5'te ön siparişler 1 saatte tükenirken iPhone 4S'te bu rakam 22 saat, iPhone 4'te ise 20 saat olmuştu. Apple kendi rekorlarını da sürekli geliştirmeye devam ediyor.

Ürün 21 Eylül'de 22 ülkede satışa çıkacak.

 

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi