iPad Mini'ye rakip!

iPad Mini'ye rakip!
Samsung, şimdi de iPad Mini'ye rakip olarak 8 inçlik bir tablet bilgisayar hazırlıyor.

Son olarak Koreli teknoloji devinin iPad Mini'ye rakip bir tablet çıkaracağı haberi heyecan yarattı. Samsung hayranlarının kurduğu ve şirkete yakınlığıyla tanına SamMobile sitesinin haberine göre firma, gelecek ay gerçekleşecek Dünya Mobil Kongresi’nde 7.9 inçlik iPad Mini’ye rakip 8 inçlik Galaxy Note 8.0'i tanıtacak.

 

Note 8.0'da 5 megapiksellik arka ve 1.3 megapisellik ön kamera bulunacak. Android 4.2 (Jelly Bean) işletim sistemiyle çalışacak olan yeni tablet 2 GB RAM ve 16/32 GB'lik depolama alanına sahip olacak. Galaxy Note 8.0'ın 330 gr ağırlığında olması bekleniyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi