iPad Mini'nin fiyatı sızdı!

iPad Mini'nin fiyatı sızdı!
Dünyanın önde gelen teknoloji devi Apple'in piyasaya sürmeye hazırlandığı iPad Mini'nin fiyatının sızdığı iddia edildi.

İnternette yer alan bir sitenin, Avrupa'da faaliyet gösteren bir teknoloji şirketine dayandırdığı fiyat listesine göre iPad Mini'nin 8 GB'lik modelinin 249 Euro'ya satılması planlanıyor. Fiyat listesinde iPad Mini'nin 8, 32 ve 64 GB'lik modelleri bulunuyor. İPad'lerde olduğu gibi bazı modellerde sadece kablosuz internet bulunurken bazılarında da 3G desteği de yer alıyor. 3G desteği yer alan 64 GB kapasiteli iPad Mini'nin fiyatı da 649 Euro olarak gözüküyor. Apple'in yeni tabletini ise 23 Ekim'de tüketicilere tanıtacağı iddia edildi.

 

 

iPad'in küçük boyutlu bir versiyonunu çıkarma düşüncesi Amazon ve Google'un piyasaya sürdüğü bu boyuttaki tablet bilgisayarlara olan yoğun ilginin ardından geldi. Apple'in eski CEO'su Steve Jobs'ın hayatta olduğu dönemde mini tabletlerle karşı çıkıyordu. Ancak bu boyutlardaki tabletlere olan yoğun ilgi Apple'in fikrinin değişmesine yol açtı.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi