iPad Mini'de o olmayacak!

iPad Mini'de o olmayacak!
Apple'ın beklenen yeni oyuncağı iPad Mini'de bu önemli özelliği göremezseniz şaşırmayın!

Yıl boyunca ardı arkası kesilmeyen Apple ve ürünleri hakkındaki dedikodulara bir yenisi daha eklenmiş durumda. Bu seferki hedef ise tabi ki son dönemin gözdesi iPad Mini olacak.

 

 

Apple'ın tablet sektöründeki gelişiminin bir işareti olarak piyasaya çıkmaya hazırlanan iPad Mini, özellikle Kindle Fire HD ve Nexus 7 tabletlere büyük bir rakip olacak. Görünüşü, ekranı ve çıkış tarihi hakkında envai çeşit spekülasyon bulunan cihazının kalan özellikleri hakkında pek bir şey bilinmiyor.

 

 

Bir İngiliz gazetesinin yayınladığı habere göre, iPad Mini'ler sadece Wi-Fi desteğine sahip olacak. Bir diğer deyişle, 3G ya da 4G bağlantı noktasına sahip opsiyonel bir model söz konusu olmayacak. Bundan önce çıkardığı tüm ürünlerde 3G desteğini kullanan Apple'ın gerçekten böyle bir ürün üretip üretmeyeceği şimdilik merak konusu. Cihaz hakkında yayınlanan son görsellere bakıldığındaysa "Lightning dock" bağlantısına sahip olması kuvvetle muhtemel gözüküyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi