iPad 5'ten yeni detaylar!

iPad 5'ten yeni detaylar!
Artık iyice birbirine karışan iPad modellerinin yanına bir de iPad 5 geliyor.

Apple'ın, iPad 5 ile bu yılın temmuz veya ağustos ayı içinde raflardaki yerini alacağından bu haberimizde sizlere bahsetmiştik. Elbette günler geçtikçe iPad 5'le ilgili daha fazla bilgi gün ışığına çıkmaya, iddialar ortaya atılmaya devam ediliyor. Ortaya çıkan son iddialardan biri de KGI Securities analisti Mingchi Kuo tarafından kaydedildi. Kuo'ya göre iPad 5, 4. nesil iPad'lere oranla daha ince ve daha hafif olacak.

 

Dördüncü nesil iPad'lere oranla yüzde 15 daha ince ve yüzde 25 daha hafif olacağı söylenen iPad 5, bu hafiflik ve inceliğini elbette yüzde 25 – 30 oranında hafifleyen ve küçülen bataryasına da borçlu olacak.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi