iPad 5 geliyor!

iPad 5 geliyor!
Hepimiz gözlerimizi iPhone 5S'e dikmişken, Apple asıl bombasını yeni iPad'le patlatmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yıl içinde iPad Mini'nin yanı sıra 3'üncü ve 4'üncü nesil iPad'lerle kullanıcılarının karşısına çıkan ve garip isimlendirme politikası nedeniyle kafaları iyice karıştıran Apple, bu yıl da hızından hiçbir şey kaybetmeyecek gibi görünüyor. Zira ortaya çıkan dedikodulara göre iPad 5 kısa süre sonra aramızda olacak.

 

DigiTimes tarafından yayınlanan habere göre iPad 5, bu yılın temmuz veya ağustos ayı içinde raflardaki yerini alacak. Elbette bu haberin ardından iPad 5'in neye benzeyeceğiyle ilgili görüşler de ortaya yavaş yavaş çıkmaya başlıyor. Tahminlerden bazıları iPad 5'in, 4'üncü nesilden daha ince ve hafif olacağı yönündeyken, diğer yandan arka yüzey tasarımıyla da iPad Mini'yi takip edeceği düşünülüyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi