iPad 4'ün 128GB'lık sürümü tanıtıldı!

iPad 4'ün 128GB'lık sürümü tanıtıldı!
Apple, iPad modellerinin arasına bir yenisini daha ekledi.

Apple, bugün yaptığı duyuruyla dördüncü nesil iPad'in yeni 128GB'lık sürümünü ortaya çıkardı. Şirketin böyle bir iPad yapacağına dair söylentiler, birkaç gündür internette dolaşıyordu.

 

Apple'ın en son tablet cihazı iPad 4, şimdiye kadar 3 farklı depolama kapasitesi seçeneğiyle satışa sunuluyordu: 16GB, 32GB ve 64GB. Bu kapasite seçenekleri yanında iPad, 3G/LTE ve Wi-Fi seçeneklerine sahipti.

 

5 Ocak 2013'ten itibaren Avrupa'da satışa sunulmaya başlanacak 128GB'lık iPad 4'ün yurtdışı fiyatının 799 Euro olacağı iletiliyor. Cihazın 3G sürümü ise 929 Euro'luk bir fiyat etiketiyle satılacak.

 

Apple'ın henüz piyasaya sürdüğü iPad mini'nin yeni bir sürümü henüz duyurulmasa da raporlara göre yakın gelecekte Retina ekranlı, daha gelişmiş bir iPad mini ile tanışabiliriz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi