iPad 3 için yeni dizayn Logitech 'Ultrathin' klavye

iPad 3 için yeni dizayn Logitech 'Ultrathin' klavye
Logitech, iPad 3 için taşınabilir klavyesini yeniden tasarladı. Daha ince ve daha küçük.

Bir çok insan iPad'inin yanında bir konsept klavye kullanmaktan memnun ancak bluetoothla çalışan bu tür cihazların iPad'i daha hantal gösterdiğini düşünenler çoğunlukta. İsminden de anlaşılacağı gibi Logitech, iPad 3 ve iPad2 için geliştirdiği bu cihazı süsleyerek tanıtma çabası içinde.

Extra pürüzsüz ve ince olan Logitech Ultrathin Keyboard Cover, zarif ve alüminyum ekran koruyucusuyla iPad'inizin ekranına zarar vermez. Bluetooth bağlantısıyla üstüne yerleşik durumda iyi bir uyum sağlıyor. Ayriyeten manyetik aksamıyla iPad'i güvenli ve en uygun bakış açısında tutuyor; özellikle film izlerken. Ultra ince klavye ayrıca, on/off tuşlarıyla, klavyeyi açtığınız zaman iPad'in de açılmasını, kapadığınız zaman kapanmasını sağlıyor. 

Tablete klavye yapma işinde yapılan diğer ürünler çok fazla ütüne bir şeyler katamamıştı. "Logitech's keyboard for iPad" bundan önce tavsiye edeceğimiz ürün olurdu(Şirket Android için de üretmişti). Ama bu yeni konsept adından daha çok söz ettireceğe benziyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi