iPad 2'ler 300 dolara düşüyor!

iPad 2'ler 300 dolara düşüyor!
iPad 3'lerin piyasaya çıkması iPad 2'lerin fiyatını düşürüyor...

Apple'ın 2012'de iPad 3'ü pazara sürmesiyle birlikte iPad 2'lerin fiyatının 300 dolara düşeceği iddaa edildi.

iPhone 4S'in ardından Apple, yeni akıllı televizyonu için kolları sıvarken, diğer yandan iPhone 5 ve iPad 3 için de çalışmalarını sürdürüyor. Ancak iPad konusunda kafalar bir hayli karışık. Apple'a yakın kaynaklar Apple'ın iPad 3 yerine iPad 2 Mini ile daha küçük ebatlarda bir cihazı kullanıcılara ulaştırmak istediğini iddaa ediyor. 

Hürriyet'in haberine göre; bir başka iddaa ise iPad 3'ün 2012 yılında lanse edileceğini ve iPad 2'lerin fiyatının 300 dolara kadar düşeceğini öngörüyor. Apple'ın ucuz iPad istediği biliniyor; zira Amazon'un Kindle Fire ile 200 dolara tablet bilgisayar satmaya başlamasının ardından Apple'da aynı kitleye hitap eden rakip bir ürün ortaya çıkarmak istiyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi