IOS zevkli strateji oyunu

IOS zevkli strateji oyunu
IOS için zevkli bir strateji oyunundan bahsetmek istiyorum. "Epic War HD" Oyun belli bir yolu düşmanların geçmesini engellemek için yol etrafına kuleler koyarak savunma yapıyorsunuz.

Merhaba ,

IOS için zevkli bir strateji oyunundan bahsetmek istiyorum. "Epic War HD" Oyun belli bir yolu düşmanların geçmesini engellemek için yol etrafına kuleler koyarak savunma yapıyorsunuz.Kuleler düşman öldürdükçe puan alıyorsunuz, puan aldıkça kule dikiyorsunuz.

Burada kulelerin seçeneklerinin yanında kulelerin gelişimleri(bazen daha büyük bir alanı savunmak için bu yönde geliştirirken bazen de silahınızı etkisinin daha güçlü olmasını sağlayabiliyorsunuz.) çok önemli dışarıdan ne kadar basit bir oyun desenizde ileriki turlarda ciddi zorlanmalar yaşıyorsunuz.Bazı yerlerde Lazer avantajlı iken bazı yerlerde seri olmasada güçlü bir top gerekebiliyor.

Bu oyunun görüntü kalitesi ve seslendirme gerçekten çok iyi. Kullanılabirlik oyunu yönetmek çok kolay ve güzel dokunmatikliğin verdiği bir hatayı yapmanız gerçekten neredeyse imkansız.

Son olarak oyun ünlü Tower Defence oyununun görsel gelişmişi sayılır.Ben hala hangisi zevkli karar veremedim.Kararı ikisinide oynayarak vermenizi öneririm.

İyi  eğlenceler,

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi