iOS uzakara önde

iOS uzakara önde

Mobil tarayıcı pazarında Apple hem android hemde diğer platformlar karşısında uzakara önde bir pazara sahip. Hatta bir zamanların pazar payı en yüksek işletim sistemi olan Symbian ile Android in pazar payı toplansa bile iOS'un sahip olduğu pazar payına ulaşamıyor.

NetApplications raporuna göre Apple mobil internet tarayıcı pazarında % 52 ile lider durumda. Androidin ise % 16.2 lik bir pazar payı bulunmakta. Burda önemli bir ayrıntı var elbet iPad ler in bu rakam içindeki payı %24.5 olarak açıklandı. iPhonelar ise % 25.2 lik bir pazar payına sahip

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi