iOS 6 güncellemesi sorun oldu!

iOS 6 güncellemesi sorun oldu!
iPhone ve iPad'lerini iOS 6'ya yükseltmeye çalışanlar, bu sorun karşısında ne yapacağını şaşırdı!

iPhone ve iPad'lerini iOS 6'ya güncelleyen kullanıcılardan bazıları, güncellemenin ardından birtakım sorunlarla karşılaştılar.

 

Kullanıcılara göre güncelleme işlemi başarıyla tamamlanıyor, ancak güncellenen cihaz Apple.com üzerindeki bir web sayfasına bağlanmaya çalıştığında başarısızlığa uğruyordu. Bu web sayfası, söylendiğine göre iOS cihazını bir ağa bağlamakta kullanılıyor ve sorunla karşılaşan kullanıcılar, Wi-Fi veya 3G bağlantısından mahrum kalıyorlardı. Çünkü iddialara göre Apple, bu sayfayı yayınlamayı unutmuştu. Neyse ki Sorunun farkına varan Apple, şu an sayfayı yerine geri getirmiş bulunuyor.

 

Apple'ın destek forumları sorunla ilgili konularla dolup taşıyor. "iOS 6 WiFi devre dışı kaldı" adındaki bir konu, 62 sayfalık bir şikayet deposuna dönmüş bir durumda. 17.000'den fazla kere görüntülenen konu, 400'den fazla yorum almayı başarmış. 

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi