IOMEGA, STORCENTER IX2 Aramızda

IOMEGA, STORCENTER IX2 Aramızda
İşletmelere yönelik ideal ağ depolama çözümü

İşletme sınıfı EMC® veri depolama teknolojisine dayanan yeni Iomega StorCenter ix2, PC, Mac ve Linux bilgisayarlar kullanan küçük ve orta boyutta işletme ağları için 6TB’a kadar ağ depolama kapasitesi sunuyor.
 
Yeni StorCenter ix2 normalde küçük işletmelere yönelik olarak sunulmayan birçok gelişmiş özelliği de içeriyor. Bu özellikler arasında en fazla beş IP kamera kurulumu için sıradışı görüntülü gözetleme özelliği de yer alıyor. Kullanıcılar ayrıca Mozy, Amazon S3 ve EMC Atmos destekli bulut yedekleme hizmetlerinden dilediklerini kullanabiliyor ya da Iomega’nın devrim yaratan Kişisel Bulut Teknolojisi’den yararlanabiliyor. Iomega’nın Kişisel Bulut Teknolojisi herhangi bir aylık ödeme ya da hizmet bedeli gerekmeksizin, veri paylaşımı ve koruma için benzersiz basitlik ve çok yönlülük sunuyor.
 
Ticari dosyaların merkezi depolaması ve yedeklemesi için bir dizi gelişmiş özellik ve işlev ile tasarlanan kompakt, iki sürücülü StorCenter ix2, cihazı yalnızca birkaç dakika içinde çalıştıracak indirilebilir yazılımlı, CD’siz bir kurulum süreci kullanıyor. 17 dili destekleyen Web arayüzü ile StorCenter ix2 NAS, sektörün öncü EMC LifeLine™ yazılımını ve EMC’nin normalde büyük işletmelere yönelik olarak sunduğu veri depolama teknolojilerini barındıran tamamen gelişmiş, Linux işletim ortamını da kullanıyor.
Iomega StorCenter ix2 modelleri standart olarak üç yıl geçerli garanti süresiyle sunuluyor. Garanti kapsamına haftada beş gün, günde 13 saate kadar telefonla destek de alınabiliyor. Opsiyonel olarak sunulan hizmet planı, Iomega’nın Gelişmiş Servis Planı’nı içeriyor. Bu planda 7x24 telefon desteği ile ürün değişimi de yer alıyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi