İnternette nasıl görünmez olabilirim?

İnternette nasıl görünmez olabilirim?
İnternet dolaşımınızda daha fazla güvenliğe ihtiyacınız varsa ya da iz bırakmak istemiyorsanız çözümünüz bu olabilir.

İnternet kullanırken güvenliğinizden şüpheniz varsa ya da yaptığınız işlemin sonucu IP tesbitinizin yapılmasını istemiyorsanız kullanabileceğiniz bir şey sunacağım size. BTGuard.com adlı site size tam bir görünmezlik sunuyor.

Sitenin kurulma amacı Torrent kullanıcılarını gizlemek olsa da daha sonradan tüm internet aktivitelerinizi kapsayan bir gizleme sunmakta. Site yönetimi asla IP'lerin depolanmadığını sadece kullanıcı adı, şifre ve e-mail hesaplarının depolandığını bildirmekte. Hizmet iki katagoride sunulmakta sadece Torrent kullanımı için Proxy hizmeti ve tüm kullanım için VPN hizmeti.

Site üye olup programı indirdikten sonra yapmanız gereken sadece programı çalıştırmak. Peki nasıl çalışır?

Hizmetin ücreti VPN için 9.95$ Proxy için 6.95$. Benzer hizmeti veren siteler arasında en uygun ücretlere sahip olan site ancak seçim sizin StrongVPN.Com ve Secure-VPN.Com benzer hizmeti veren sitelerden.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi