İnternet Kafe'de ölen oyuncu!!!

İnternet Kafe'de ölen oyuncu!!!
Oyunun başında ölen genç...

23 yaşındaki Chen Jung-yu Perşembe gecesi Taipei'de internet kafe'de ölmüş halde bulundu. Sandalyesinde klavye ve mouse tutunmuş halde bulunan Chen Jung-yu'nun bir World of Warcraft oyuncusu olduğu belirtildi. Ölümünden 9 saat sonra ancak öldüğü anlaşılmış. Kafe çalşıanları ve müşterileri sandalyesinde klavye ve mouse'ye tutunmuş haldeki genç oyuncunun öldüğünü anlayamamışlar.

Kafe'deki diğer oyuncular soruşturma sırasında oyun oynamaya devam etmek istediklerini polise bildirmişler. Polis yanlarında birinin öldüğünü onlatsa da oyuncular ilgisizce oyun oynamaya devam etmişler.

Ölen gencin kalp rahatsızlığı olduğu ailesi tarafından polise bildirilmiş. Bu Uzak Doğu'da gerçekleşen ilk internet kafe ölümü değil. Gerçek ölüm sebebi otopsiden sonra anlaşılacak. İşte olay yeri...

taipei

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi