Intel ceplere yeni üye!

Intel ceplere yeni üye!
Acer'in, Intel tabanlı akıllı telefon üretmek için plan yapıyor olabileceği konuşuluyor.

Acer'in başkanı Peter Shieh'in bir gazeteciyle sohbeti sırasında, Acer'in bu yıl bitmeden Intel işlemciye sahip bir akıllı telefonu piyasaya süreceğini anlattığı iddia ediliyor. Acer'in başkanı konu hakkında detay vermedi ancak Acer sözcülerinin, Intel ile çalışmanın doğal bir sonuç olduğunu çünkü iki firmanın zaten PC alanında uzun zamandır ortaklık yaptığını vurguladıkları biliniyor. Dolayısıyla Acer'in Intel mikro işlemcilerine sahip akıllı telefonlar hatta tabletler hazırlaması şaşırtıcı bir sonuç değil. Ancak hali hazırda Intel işlemcilerini kullanacağını açıklayan altı üreticiden sonra Acer'in da bu gruba katılması ve üretici sayısının hızla çoğalması, mobil cihaz pazarında Intel devrimi olarak adlandırılıyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi