Instagram artık Türkçe!

Instagram artık Türkçe!
Yenilenen kullanıcı sözleşmesiyle son günlerde topa tutulan Instagram uygulaması güncellendi, beraberinde Türkçe desteği de geldi.

Çıkan son güncelleme ile birlikte yazılıma 25 dil desteği daha gelirken, içlerinden biri de Türkçe oldu. Artık kullanıcılar Türkçe olarak da Instagram'ı kullanabilecek.

 

Güncelleme ile birlikte gelen bir diğer yenilik de filtre oldu. Özellikle Twitter ile bağlarını koparmasıyla birlikte kamera yazılımını yenileyen ve "Willow" adında yeni bir filtre kullanıma sunan Instagram, şimdi de "Mayfair" adlı yeni filtresini kullanıcıların kullanımına sundu.

 

Güncelleme Android ve iOS platformları için yayına sunulmuş durumda.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi