Instagram Android versiyonunu duyurdu.

Instagram Android versiyonunu duyurdu.
IOS platformunun bilinen uygulaması Android için hazırlıklarını tamamladı.

Daha önce Instagram'ın Android için çalışmalara başladığından bahsetmiştik. SXSW'de konuşan Kevin Systrom Android uygulamasının yakında çıkacağını belirtti. Uygulamanın şu anda kapalı beta aşamasında olduğu ve çok yakında kullanıcılara sunulacağını gelen haberler arasında.

Systrom Android uygulaması hakkında 'mevcut IOS uygulamasından daha iyi olduğu kısımları var.' diye konuştu. Bu arada uygulamanın beta sonuçları ile alakalı olarak; 'Uygulama tablet gibi geniş ekranlarda da sıkıntısız çalışabilmekte ve Facebook, Twitter, Tumblr ve diğer ağlarda sorunsuz paylaşım sağlıyor.' şeklinde açıklamada bulundu.

Bu arada Instagram'ın 27 milyon kez Apple Store'den indirilmiş. Instagram'ın Android macerasının iyi geçeceğini umuyorum...

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi