Instagram, 2011 yılının en iyi iPhone uygulaması

Instagram, 2011 yılının en iyi iPhone uygulaması

Instagram, Apple editörleri tarafından iTunes Rewind 2011 çerçevesinde yılın en iyi iPhone uygulaması seçildi. Instagram bir fotoğraf uygulaması. Instagram ile fotoğraflar çekip, profilimizde ve twitter hesabımızda yayınlayabiliyor, arkadaşlarımızın fotoğraflarını ana ekranımızda görüntüleyebiliyor, yorumlar yapabiliyoruz. Şu anda sadece IOS platformunda hizmet veren Instagram çok yakında Android işletim sistemli cihazlarda da kullanılabilecek. İlgili haberimize erişmek için tıklayın. Bu arada Instagram şu anda iTunes Store ve App Store giriş ekranlarında 2011 yılının en iyi uygulaması olarak öne çıkarılıyor. İndirmek için lütfen tıklayın. Bu arada Instagram'ı ilk kez kullanıyorsanız facebook ve twitter hesaplarınızla senkronize etmeyi unutmayın:)

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi