Infinity Blade 2: iPhone için en iyi grafikli oyunlardan biri!

Infinity Blade 2: iPhone için en iyi grafikli oyunlardan biri!

iPhone için yapılan en iyi grafikli oyunlardan biri olan Infinity Blade 2, iPhone 4S'in çıkmasıyla çıtasını daha da yükseltti. Infinity Blade 2, iPhone 4S kullanıcılarının görebileceği en iyi görüntü kalitesini vaad eden RPG oyunu. Unreal Engine grafik motorunu iPhone lara getiren bu oyunda grafikler gerçekten müthiş. Oyunda çeşitli teçhizatlar satın alarak güçlenebiliyorsunuz. Düşmanları kılıç ve kalkanlar ile ekrana çizikler atarak öldürdüğünüz bu oyun çok sayıda ödül almış. Neden iPhone 4S almalıyım sorusuna sadece Infinity Blade oynamak için bile alınır diyenleri duyar gibiyim. Program linki için lütfen tıklayınız.
 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi