İlk dokunmatik ultrabook!

İlk dokunmatik ultrabook!
Teknoloji tutkunlarının dört gözle beklediği yeni dönemin kapıları açılıyor. Teknoloji sektörünün milat tarihlerinden biri olan 26 Ekim’de dünya üzerinde lansmanı yapılan Windows 8 işletim sistemi artık hayatımızda yer alıyor.

Teknoloji Lideri Casper'dan İlk Dokunmatik Ultrabook 


Klayve döneminden iyice uzaklaşan teknoloji dünyasında notebooklar da dokunmatik özelliğine erişiyor. Hem pratik hem de estetik açıdan kullanıcıların tercih ettiği dokunmatik ürünlerin en yenisi ve segmentinin ilki;  Casper markasının sürpriz ürünü Casper Nirvana Touch Ultrabook.  Casper, Windows 8 işletim sisteminin getirdiği yenilikleri en üst seviyede yaşayabileceğiniz, yeni “dokunmatik ultrabook” modelini piyasaya sundu. Casper Nirvana Touch Ultrabook, dokunmatik ekran 10 parmak algılama özelliği ile pencereler arası geçişleri, yakınlaşmak istediğiniz içerik ve görüntüleri küçük bir kaydırma hareketiyle dokunarak yapmanızı, en zorlu içerikleri dahi, ufak bir dokunuşla düzenlemenizi  böylece W8 deneyimini sınır tanımadan keşfetmenizi sağlıyor. Nirvana Touch ultrabookla ister dokunarak, ister klavye, ister mouse ile tüm uygulamaları yönetebilirsiniz. 

 

 

Hem Tasarımı Hem Donanımıyla Fark Yaratıyor 

14" HD LED ekrana sahip Casper Nirvana Touch Ultrabook modeli; Intelcore i5 işlemci,  Wİndows 8 işletim sistemi, 8 GB bellek kapasitesi, 500 GB SATA harddisk ve 3 watt yüksek ses kalitesi ile kusursuz bir donanım sunuyor. 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi