İlk Apple televizyonlar piyasaya çıkıyor!

İlk Apple televizyonlar piyasaya çıkıyor!
32, 37 ve 55 inç ekrana sahip Apple televizyonlar 2012 Haziran'da piyasaya sürülecek.

İlk olarak gri tasarımda ve sabit diske sahip haliyle çıkan, daha sonra avuç boyutuna getirilip sihay tasarım uygulanarak satışa sunulan Apple TV'ler 2012 haziran ayında satışa sunulacak. iTV olarak adlandırılan bu ürün 32, 37 ve 55 inç ekrana sahip olacak. Apple, iTV'lerin üretimini dünyanın en büyük elektronik üreticilerinden biri olan Japon Sharp işbirliği ile yapacak. iTV'lerde Apple'ın yeni işlemcisi olan A6 kullanılacak ve IOS tasarımından farklı yeni bir arayüze sahip olacağı belirtiliyor. Ayrıca iPhone 4S'lerde bulunan Siri uygulaması ile iTV'ler uyumlu olarak çalışacak.

Apple, 2012 Haziran ayında piyasaya süreceği iTV'ler ile akıllı telefon ve tablet pazarındaki rakibi Samsung başta olmak üzere LG, Sony, Panasonic givi dev akıllı TV üreticilerine rakip olacak. Firmalar Apple'ın bu çıkışı ile 2012 lansmanlarını büyük ihtimalle Apple'dan önce gerçekleştirme hazırlığında. 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi