Ilk Android 4.0 Tablet

Ilk Android 4.0 Tablet
Asus Transformer Prime

Transformer Prime, Android 4.0 işletim sistemini taşıyan ilk tablet olacak. Mevcutta satışa Android 3.2 işletim sistemiyle sunulmuş olmasına rağmen 4.0a yükseltilebilecek.

Asus Transformer Prime'ı pek çok yönden öncü yapmış durumda. İlk kez bu tablette kullanılan NVIDIA Tegra 3 bu yeniliklerinden birisi. Transformer Prime Quad-Core, 10.1 inç ve 600 gram ağırlıgında. 

Tegra 3, Prime'a uzun süreli pil dayanımı, kaliteli görüntü ve güzel bir oyun deneyimi özellikleri katıyor. Ana kamerası 8MP ve ön kamerası 1.2MP olan Prime bu özelliği ile de pek çok tabletin önüne geçiyor. Üstelik Asus, Prime için deck, QWERTY klavye ve touchpad de tasarlamış.

Bakalım Ice Cream, Prime'a yakışmış mı?

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi