İki yeni HTC One yolda!

İki yeni HTC One yolda!
HTC One'ın büyük sürümünden yeni söylentiler!

HTC'nin modaya uyarak One'ın daha büyük, 6 inç'lik bir sürümünü hazırladığına dair söylentiler, bir süredir internette dolaşıyor.

 

Son olarak One Max adıyla tanınan cep, Mobile Geeks'in raporuna göre dört çekirdekli 2.3GHz Snapdragon 800 işlemci, 2GB RAM, 64GB'a kadar depolama alanı ve 3.200mAh pil ile gelebilir. HTC One Max'in kalem veya el yazısı gibi ek bir özelliğe sahip olup olmayacağı ise henüz bilinmiyor. Bilinen, rapora göre cihazın Eylül gibi erken bir tarihte tanıtılabileceği.

 

HTC One Max gerçekten de Eylül ayında tanıtılırsa, bu tanıtım Samsung Galaxy Note 3'ün ortaya çıkışıyla aynı zamana denk gelebilir. HTC'nin One Max dışında 4.3 inç'lik bir HTC One Mini tanıtabileceği de Mobile Geeks tarafından yineleniyor. Küçük HTC One, siteye göre sadece iki hafta içinde ortaya çıkabilir.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi