Hub: Ücretsiz mesajlaşma uygulaması

Hub: Ücretsiz mesajlaşma uygulaması
Yahoo kullanıcılarına ücretsiz mesajlaşmaları için Android uygulaması geliştirildi.

Yahoo kullanıcıları için Blackberry Messenger uygulamasına benzer Hub adında yeni bir Android SMS uygulaması geliştirildi. Hub, kullanıcılara metin mesajları göndermek ve diğer Yahoo kullanıcıları ile ücretsiz grup konuşmaları sağlamakta. Uygulamanın şuan beta versiyonu piyasaya sürüldü. Hub kurulu olmayan Yahoo kullanıcılarına Hub uygulaması kurulu olan Yahoo kullanıcıları ücretsiz SMS gönderebiliyor.
Hub ile grup mesajlaşma, yerel ve uluslararası ücretsiz SMS, push bildirimleri yapılabiliyor. BlackBerry Messenger (BBM) uygulamasına biraz benzeyen bu uygulamayı kullanabilmek için Android 2.1 ve üstü sürümleri gerekiyor. 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi