HTC'nin yeni Desire'ı geliyor!

HTC'nin yeni Desire'ı geliyor!
HTC, Desire serisine ekleyeceği yeni 200 modeli ile bir kez daha sahne alıyor!

HTC'nin giriş seviyesi kullanıcılara sunacağı yeni telefonu HTC Desire 200 özellikleriyle gün ışığına çıktı. Standart giriş seviyesi telefonlardan alıştığımız özellikleri çok da değiştirmeyen HTC Desire 200, bizi ters köşeye yatıramıyor.

 

Sızan bilgilere göre Android 4.0 işletim sistemine sahip olan HTC Desire 200, muhtemelen piyasaya yeni Android sürümüyle çıkacaktır diye düşünüyoruz. 320 x 480 piksel gibi oldukça düşük bie çözünürlük sunan HTC Desire 200, 3.5 inç büyüklüğünde bir ekranın sahibi. 1 GHz işlemciye sahip olan ve bunun yanında muhtemelen 512 MB bellek getirecek olan HTC Desire 200'ün, 4 GB dahili hafızası bulunuyor. Elbette telefonun bu kapasitesini microSD kart ile 32 GB'a kadar arttırmak mümkün olacak.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi