HTC'den yeni tablet

HTC'den yeni tablet
HTC üçüncü kez deniyor. Ama bu sefer başka...

    HTC, birçok tablet kullanıcısının en iyi tabletler sıralamasında üst sıralarda olan bir firma değil. Bilindiği gibi Tayvanlı firma bundan önce 2011 yılında piyasaya sürdüğü HTC Flyer ile pazara girmeye calışmıştı ancak bu deneme başarısız olunca HTC Flyer'in üretimi  yıl sonundan önce durdurulmuştu. Bundan sonraki denemeleri olan The jetstream'de beklenen etkiyi yapmaktan çok uzak kalmıştı.

    PC Advisor'a göre HTC şu anda başka bir tablet üzerinde çalışıyor. Konuyla ilgili olarak HTC sözcüsü PC advisor'a yaptığı açıklamada yeni tabletlerinin aynen IPad, Nexus 7, Kindle Fire gibi sadece özel satış noktalarında satılacağını söyledi.

    Yeni HTC'de büyük ihtimalle daha önceki sürümler gibi Android OS ile çalışacak. Çıkış tarihi  ise henüz belli değil.

    HTC, bugüne kadar akıllı telefon piyasasında yakaladığı başarıyı bir türlü tablet piyasasına taşıyamamış olsada, bugüne kadarki basarısız denemelerden elde edindiği tecrübeyle bir şansı daha hak ediyor bizce. Ayrica HTC'nin yeni tabletlerinin özel satış noktalarında satılacak olmasıda bu sefer işi ne kadar ciddiye aldıklarının bir göstergesi olabilir.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi