HTC'den yeni bir bomba daha!

HTC'den yeni bir bomba daha!
Mavi çerçeveli HTC 606w internette göründü!

HTC'nin ampülü andıran 606w cebi, Çin'de ortaya çıktı. Tayvan merkezli firmanın 606w'de HTC First'ten ilham aldığı gözlerden kaçmıyor.

 

Digi.Tech'in görüntülerini ortaya çıkarmayı başardığı 606w, mavi bir çerçeveye sahip. Ancak bunun dışında çekici gelen bir özelliği yok. Arka yüzünde bir Ultrapixel kamerayla gelen HTC 606w, 4.3 inç 720p ekrana, 342ppi ekran yoğunluğuna ve 1.2GHz işlemciye sahip. Telefonun pili ise sadece 1.700mAh gücünde.

 

HTC'nin 2GB'lık bir RAM eklemeyi tercih ettiği 606w, 16GB depolama alanına sahip ve Android 4.1.2, Sense 5.0 ikilisiyle sunuluyor. Cihazın resmi ismi, hangi ülkelerde satışa sunulacağı, çıkış tarihi gibi bilgiler şimdilik belli değil.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi