HTC'den bir yeni bomba daha!

HTC'den bir yeni bomba daha!
Orta seviye HTC Desire 600 tanıtıldı!

Tayvanlı firma HTC, yeni Desire 600'ü tanıtarak dedikoduları gerçeğe dönüştürdü. Firmanın dört çekirdekli Android'i, orta seviyeyi hedef alıyor.

 

4.5 inç'lik qHD Super LCD2 ekrana sahip Desire 600, 1GB RAM, 8GB dahili depolama, 8MP'lik arka yüz kamerası, 1.6MP'lik ön yüz kamerası, NFC ve 1860mAh kapasiteli pil ile beraber geliyor. Desire 600, HTC One ile tanıştığımız çift ön hoparlör özelliğine de (BoomSound) sahip. Android'in Jelly Bean sürümü ile çalışan cihaz, HTC'nin yeni Sense 5.0 kullanıcı arayüzünü kullanıyor.

 

124.8 x 67 x 9.26mm'lik taşınabilir bir kasayla sunulan Desire 600, sadece 130 gram ağırlığında. Şimdilik sadece Rusya, Ukrayna, Orta Doğru ve Asya'da Haziran ayında satışa sunulacak Desire 600'ün diğer bölgelerde de satılıp satılmayacağı bilinmiyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi