HTC One sahiplerine müjde!

HTC One sahiplerine müjde!
HTC’nin amiral gemisi One için, Android Jelly Bean’in en son sürümü olan 4.2.2 güncellemesi hazır.

Tüm ülkelerde kısa zaman sonra yayınlanması beklenen güncellemeyle ilk Tavyan’lı kullanıcılar tanıştı. HTC tarafından henüz resmi bir açıklama yapılamamasına rağmen, 456 MB büyüklüğündeki güncelleme dosyası, amiral gemisi One için bir dizi değişiklik ve düzeltme içeriyor. Yeni bir kilit ekranı stili ve farklı gösterge tarzları bu değişikliklerden bazıları. Ayrıca ayarlara hızlı ulaşım ve üst panelde pil yüzdesi göstergesi de dikkat çekici diğer unsurlar.

 

Temmuz ayı içerisinde ülkemiz dahil birçok yerde resmi olarak açıklanması beklenen HTC One Jelly Bean 4.2.2 güncellemesi belki de daha önce olduğu gibi firmanın Facebook ve Twitter hesapları üzerinden duyurulabilir.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi