HTC One Max tanıtıldı!

HTC One Max tanıtıldı!
5.9 inç'lik HTC One Max tanıtıldı!

HTC'nin daha önce sızıntılarda yakından görme şansı bulduğumuz 5.9 inç'lik dev cebi One Max resmi olarak tanıtıldı.

 

Full HD ekran çözünürlüğüne sahip cep, dört çekirdekli 1.7GHz Qualcomm Snapdragon 600 işlemciyle geliyor. HTC'nin neden daha hızlı Snapdragon 800'ü tercih etmediği, şimdilik bir soru işareti. 2GB RAM'e sahip cihazın 16GB'lık ve 32GB'lık depolama seçenekleri bulunuyor. HTC One'ın aksine, One Max'in arka kapağı açılabiliyor ve cihaza microSD kart eklenebiliyor.

 

One Max'ın arka yüzünde bir parmak izi tarayıcısı bulunuyor. Tarayıcının arka tarafta bulunması, onun kullanışlılığı konusunda akılda soru işaretleri bırakabilir. One'daki Ultrapixel kameranın aynısını sunan Max, ön yüzünde 2.1 megapiksellik bir kamerayla geliyor. NFC, 3.300mAh pil, Android 4.3, yeni Sense 5.5, cihazın diğer özellikleri arasında. 164.5 x 82.5 x 10.29mm ölçülerindeki telefon, 217 gram ile pek de hafif değil.

 

Fiyatı henüz açıklanmayan HTC One Max, Ekim'in ortasında ve sonunda tüm dünyada piyasaya sürülecek. Farklı bölgeler için kesin tarihler HTC tarafından henüz açıklanmadı.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi