HTC M7 hakkında herşey!

HTC M7 hakkında herşey!
HTC M7 hakkında bilinenler...

Bildiğiniz gibi bu yıl oldukça güçlü ve ilgi çekici akıllı telefonların piyasaya sürülmesi bekleniyor.  HTC'nin de mevcut amiral gemileri HTC One X ve One X+'den sonra merakla beklenen HTC M7 geliyor. İşte HTC M7 hakkında tüm detaylar...

 

HTC M7 çıkış tarihi:

HTC'nin büyük umutlar bağladığı ve en az 4-5 milyon civarında satış beklediği yeni akıllı telefonu M7'yi ya da yeni ismiyle Alise, 19 Şubat'ta New York ve Londra'da düzenlenecek etkinliklerde tanıtılacak. Önümüzdeki haftalarda tanıtılacak olan cebin 8 Mart'tan itibaren satışa sunulacağı da dedikodular arasında.

 

HTC M7 özellikleri:

4.7-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü ve aynı zamanda SoLux teknolojisini beraberinde getirecek ekran, 4 çekirdekli Qualcomm işlemci, 2GB RAM, 4.3 ultrapiksel çözünürlüğünde kamera, Android 4.2 ve Sense 5.0 telefonda beklenen teknik özellikler olarak sıralanıyor.

 

HTC M7 fiyatı:

HTC M7, Avrupa'da 649,99 avro, yani yaklaşık 1.500 TL'den piyasaya sürülecek. Tabi bu fiyat, Türkiye sınırları içerisinde en azından 2.000 TL'yi bulacaktır.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi