HTC Desire X Avea’da!

HTC Desire X Avea’da!
Yılın telefonu seçilen, çarpıcı ses kalitesi, güçlü performansı ve modern tarzıyla standartları yükselten “Desire X” Avea bayilerinde 949 TL’ye satışa sunuluyor.

Dünya çapında “Yılın Telefonu” seçilen Desire serisinin son modeli; Desire X, sınıfının en yüksek kalitedeki özelliklerine sahip. Avea İletişim Merkezleri’nde satışa sunulan ve Avealılara özel avantajlı tekliflerin duyurusunun da çok yakında yapılacağı Desire X, video kaydetmeyi, fotoğraf çekmeyi, müzik dinlemeyi ve tüm bu zevkleri her an online kalarak paylaşmayı bir yaşam biçimi haline getirenler için gerekli tüm altyapıya sahip ideal bir telefon olma özelliğini taşıyor. 

 

 

HTC’nin Beats Audio sistemiyle donatılmış Desire X çarpıcı ses kalitesiyle eşsiz bir müzik deneyimi vaat ediyor. Çift çekirdek performansı, yüksek işlemci gücünün yanı sıra Desire X, 4 inçlilk geniş görüş açılı ekranı şık ve modern tasarımıyla farklılaşıyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi