HTC 8X yakında Avea’da!

HTC 8X yakında Avea’da!
HTC’nin Windows Phone 8’li ilk telefonu HTC 8X, çok yakında Avea bayilerinde tüketici ile buluşuyor.

Öne çıkan özellikleri ile HTC’nin en iddialı akıllı telefonu olarak gösterilen HTC 8X, aynı zamanda Türkiye’de de duyurusu yapılan Windows Phone 8’li ilk akıllı telefon.

 

HTC 8X; 341ppi daha fazla dayanıklı Gorilla Glass Süper LCD 2 ekranı, 1280 x 720 piksellik HD çözünürlüğü ve üstün netlik için yansımayı önleyici optik laminasyon özelliği ile dikkatleri çekiyor. 

 

16 GB depolama hacmi ve 1 GB RAM’ın yanı sıra 8X’te; 1.5 GHz hızında çalışan Qualcomm'un yeni nesil çift çekirdekli Snapdragon S4 işlemcisi kullanılıyor. 

 

Sabit 1800 mAh'lik Li-ion Polimer pil ile birlikte toplam 130 gram ağırlığa sahip cihaz;  Entegre Beats Audio özelliği ile kullanıcısına stüdyo kalitesinde ses deneyimi yaşatıyor. 

 

Kaliforniya mavisi, grafit siyahı renk seçenekleriyle, Kasım ayında 50'den fazla ülkede eş zamanlı olarak tüketicinin beğenisine sunulacak olan HTC 8X Avea bayilerinde KDV dahil 1599 TL’den (tavsiye edilen satış fiyatı) satışa sunulacak. Avealılara özel cazip kampanya seçeneklerinin duyurusu ise çok yakında yapılacak. 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi