Hp de Ultrabook kervanına katıldı

Hp de Ultrabook kervanına katıldı
Popüler olmaya başlayan Ultrabook konseptine bir üründe Hp den.

Pc bölümünü satmayı düşünen ve daha sonra bu planından vazgeçen HP, Asus ve Acer gibi marklarında çıkardığı; Ultrabook serisi Folio u önümüzdeki ay piyasaya sunacağını duyurdu. 

En ince ultrabook olmasada Hp nin ultrabook modeli en uzun pil ömrünü vaadiyle geliyor. Ultrabook ları diğer standart notebook lardan ayıran en önemli özellikleri, uzun pil ömürleri ve yeni nesil diskler olan SSD diskleri kullanmaları. Özellikle SSD diskler ile performans olarak, standart disk içeren notebooklara göre oldukça yüksek performans göstermektedirler.

Hp Folio;

13,3" ekran, Intel Core i5 işlemci, 128 GB SSD disk ve USB 3.0 desteği ile geleceği duyuruldu. Farklı boyutlarda ekran modelleri hakkında ise şu anda ayrıntılı bir bilgi bulunmamakta.

Bakalım bu Ultrabook Türkiye pazarına ne zaman giriş yapacak.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi