Hızlı bir platform oyunu

Hızlı bir platform oyunu

Stylish sprint isimli oyunumuz da görsellik ağırlıklı olarak çalışılmışa benziyor. Oyun platform oyunu turlarda başarılı oldukça yeni bölümler açtırabilirsiniz. Karakterimizi ilkokulumuzdaki ve bizim kültürümüze ait olan cin Ali ye benzetiyorum. Birçok platform oyununa göre oyunuzmuzda yapılan hareketlerde görsellik söz konusu. Örneğin atak aşamasında direk atak yapmak yerine gerilerek gelmesi görsel olarak güzel duruyor. Oyunun kullanımı ise iki temel tuşa dayalı biri zıplama biri ise atak yapma. Zıplama tuşuna iki kere basarak veya basılı tutarak hareket sayınızı arttırsanız da en temelde iki tuşu bu kadar güzel kullanabilmek oldukça güzel.

Karakterimiz bölümler ilerledikçe üzerine birşeyler alabiliyor :)  bu sırada sizin bazı yıldızları ve sizin gücünüzü etkileyebilecek bazı özellikleri de toplamanız gerekmekte. Oyun bir yerden sonra hızlanıyor ve daha bir zevkleniyor. Platform oyunlarını sevenlerin vazgeçemeyeceği ve uzun süre oynayacağı kesin bir oyun stylish sprint. Oyunun hem android hem de ios hali geniş bir kesime hitap ediyor. 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi