Herkeste olması gereken uygulama

Herkeste olması gereken uygulama

 

Evde size hangi uygulamayı yazacağım derken evdeki tek bluetooth mouse'nin ev arkadaşımda olduğunu görüyorum. O an iphone u mouse olarak kullanabilsem  keşke derken kafamda bir aydınlanma ile "acaba" sorusunu sordum ve konu ile ilgili uygulamaların olduğunu gördüm. Çoğumuzun mouse sıkıntısı ile touchpad e mahkum kaldığımız anlar olmuştur. uygulamanın çeşitleri var ama ben remotemouse yi kullandım ve çok kullanışlı buldum.

Önce uygulamayı telefonunuza indiriyorsunuz ardından remotemouse.net ten uygulamasını da bilgisayarınıza indiriyorsunuz. Direk bağlanıyor. Açıkçası ben iphoneyi direk mouse gibi kullanmayı hayal etmiştim uygulama touchpad'i telefonun ekranına veriyor ama bu bile klavyenin altında olmasından çok daha iyidir. Uygulamadaki klavye özelliği yeterince rahat olmasa da hiç yoktan iyidir. Bu uygulama kaçmaz diyorum.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi