"Hepsi-bir-arada" sosyal ağ!: Pheed

"Hepsi-bir-arada" sosyal ağ!: Pheed
Biraz Facebook, biraz Twitter, biraz diğerleri: Tüm bunları birleştiren yeni bir sosyal ağ geliyor!

Sosyal ağ web sitelerine bir yenisi daha katıldı: Pheed. Facebook, Twitter, Instagram, Tumblr ve fazlasından belirli öğeleri bir araya toplayan Pheed, ünlüleri temel alan bir sosyal ağ.

 

 

Pheed'de diğer sosyal ağlardan alıştığımız kişileri takip etme ve takip edilme gibi özellikler var. Instagram'ın çok basit olduğunu düşünen Pheed kurucusu, onunla aynı yapıya sahip ancak daha çok öğeyi paylaşmaya izin veren bir hizmet meydana getirdiklerini söylüyor. Pheed'de diğer kullanıcıların içeriklerini beğenebiliyor, beğenmeyebiliyor, yer imlerinize ekleyebiliyorsunuz. Twitter'ın aksine Pheed ile diğer kullanıcıların gönderdiği her şeye yorum yapabiliyorsunuz.

 

 

Pheed'in ilk amacı, ünlü şahsiyetler tarafından kullanılmak ve kullanıcıların onlara üye olmasını sağlamak. Böylece ünlü kişilerin kullanıcılara özel içerikler sunmasına izin vermek. Ancak Facebook'a göre çok farklı bir şey sunmayan Pheed'in bunu başarıp başaramayacağını zaman gösterecek.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi