Halo 4 bu Kasım'da geliyor

Halo 4 bu Kasım'da geliyor
Microsoft Halo 4 oyununun piyasaya çıkış tarihini 6 Kasım olarak belirledi.

Oyunun satışı için anlaşmalar şimdiden hazır: Amazon, Best Buy, GameStop, Target, Walmart ve Microsoft Store. Fiyatı ise 59,99$.

Microsoft, Xbox'ın web sayfasında şunları yazdı: "6 Kasım Halo 4 için olumlu bir tarih. Başçavuş Avery Junior Johnson yaşamın en kıymetli parçalarından birini keşfediyor."

Halo 4 direktörü Frank O'conner ve yapımcısı Kiki Wolfkill bu gece Conan O'brien 'a konuk olcaklar. İzlemenizi tavsiye ederim.

Halo 3 Master Şef'in Cortana ile birlikte gizemlerle dolu bir gezegende uzun kriyojenik uykusu sırasında son bulmuştu. Microsoft Şef'in alarm saatinin tekrar maceraya atılmak için bu kez Kasım'ı gösterdiğini söylüyor. 

Microsoft'a göre bu yeni bölüm yeni bir üçlemenin de habercisi. İlk trailer(tanıtım videosu) 2011'de yayınlamıştı ve oyunun Xbox 360 sürümünün olacağını da açıklamıştı.

Şimdiye kadar(8 yıldır) yayınlanan sürümlerde oyunun fanları oyun başında toplam 123 milyar saat yani 85 milyon gün geçirmiş. Bu da oyunun ne kadar bağlayıcı olduğunun göstergesi.

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi